Znalazły się wreszcie pieniądze na remont jednej z najbardziej zniszczonych wrocławskich ulic. W tym roku jednak środków wystarczy tylko na modernizację połowy ulicy.


Przez ulicę Puławskiego biegnie droga krajowa. Codziennie przewija się więc tędy mnóstwo pojazdów, jadących np. w kierunku Warszawy. Nawierzchnia Puławskiego nie była zmieniana od wojny i pozostawia wiele do życzenia. W planie remontu oprócz wymiany nawierzchni jest również przesunięcie torowiska, tak, żeby było poza jezdnią, po to, żeby samochody nie blokowały dłużej tramwajów.

W tej chwili trwają prace projektowe a remont rozpocznie się najwczesniej jesienią. Modernizację podzielono na dwa etapy. W tym roku najprawdopodobniej przebudowany zostanie tylko odcinek od ulicy Traugutta do Kościuszki.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWypadek na pl. Społecznym
Następny artykułStare Miasto dla rowerzystów
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.