Multikino Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki zapraszają wszystkich najmłodszych na  zimową odsłonę Poranków Filmowych. 

  Na dzieci powyżej 2 roku życia czekają w styczniu o godz. 10:30 nowe odcinki bajki „Stacyjkowo”.

   Edukacja i zabawa w najlepszym wydaniu! Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku Stacyjkowo, a jego głównymi bohaterami są trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Bruno. Przygody, które wspólnie przeżywają uczą ich tego, co jest w życiu najważniejsze, dowiadują się czym jest odpowiedzialność oraz poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni.

1 i 2 lutego o godzinie 10:30 zostaną wyświetlone we wrocławskich Multikinach odcinki bajki Stacyjkowo: odcinek specjalny: Ciuchcie na ratunek; Turbo Bruno; Nowa przyjaciółka Nutki; Ciuchcie i kamuflaż; Koko i tajemnica. Łączny czas trwania to 64 minut.

 

Dla  dzieci powyżej 5 roku życia w  lutym  o godz. 12:00 zapraszamy na Poranki z Barbie: „Barbie i Sekret Wróżek” oraz „Barbie Księżniczka i  piosenkarka” .

 

1 i 2 lutego o godz. 12:00. wyświetlimy film Barbie i Sekret Wróżek. Czas trwania to 72 min.

Wszystko zaczyna się od porwania Kena™ przez grupę wróżek do ich owianego tajemnicą magicznego świata. Wtedy właśnie dwie przyjaciółki Barbie™, stylistki, odkrywają przed nią swój sekret… One również są wróżkami. Barbie™ i jej konkurentka – Raquella, wraz ze swoimi magicznymi koleżankami wyruszają w pełną emocji podróż, by sprowadzić Kena™ z powrotem. Aby im się to udało muszą trzymać się razem, a w trakcie wyprawy odkryją, że prawdziwa magia nie tkwi w świecie wróżek, tylko w potędze prawdziwej przyjaźni.

Autor: AS

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJózef Mackiewicz – Świadek „krótkiego stulecia”- prezentacja książki
Następny artykułKalendarium 35. PPA
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.