Wiktor Sz. ps. „Stopa” był poszukiwany listem gończym za udział w napadzie na stację benzynową Orlenu przy ul. Krzywoustego, w czasie którego zabity został pracownik stacji.

Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 lipca. „Stopa” to już 10 osoba zatrzymana w sprawie napadu na stację benzynową. Istnieje podejrzenie, że jest on jednym z zabójców. Nie są znane szczegóły jego dzisiejszego zatrzymania. Nieoficjalnie mówi się, że stało się to w pobliżu wałów przy Moście Trzebnickim. – Mieliśmy informację, że poszukiwany ukrywa się w Śródmieściu i między mostami – mówi w rozmowie z DW jeden z funkcjonariuszy.

Przypomnijmy, że „Stopa” już raz uciekł z policyjnej obławy. Przed 10 dniami udało mu się ujść z mieszkania przy ul. Nowowiejskiej, mimo że było ono otoczone przez policję.

(deg)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTurniej ILYB – kategoria U16
Następny artykułExpress Randka na statku
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.