Wakacje w mieście? Oczywiście! Nie trzeba szukać daleko, by odnaleźć miejsce idealne na letnie eskapady.

W sobotę, 2 lipca wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park zaprasza na inaugurację sezonu letniego na Piazzy, promenadzie przed głównym wejściem do galerii. Energetyzująca muzyka, wygodne leżaki, dziewczyny w bikini oraz imponująca fontanna czekają na wszystkich spragnionych letniego relaksu.

Fontanna Piazza Magnolia Park / fot. arch.

Czy to możliwe, aby w centrum miasta spotkać dziewczyny w bikini? Z Magnolia Park wszystko jest możliwe! Już w najbliższą sobotę śledź dziewczyny ubrane w stroje plażowe i daj się ponieść letniej atmosferze. Przyjdź ze znajomymi, oderwij się na chwilę od obowiązków i rozkoszuj wakacyjnym klimatem Piazzy. Czekają wygodne plażowe leżaki oraz morze atrakcji. Wakacyjny klimat rozgrzeje rytmiczna muzyka grana na żywo przez DJ’a, a pragnienie ugaszą owocowe koktajle i orzeźwiające lody.

Piazza przy Magnolia Park, największa promenada we Wrocławiu, to idealne miejsce, by zatrzymać się na chwilę i otworzyć na wyjątkowe zmysłowe przeżycia. Zapach lata, przyjemne dźwięki wieczornych koncertów czy widowiskowe pokazy fontanny – to i wiele innych doznań czeka na odwiedzających największe wrocławskie centrum handlowe przez całe lato.

– Magnolia Park to nie tylko centrum handlowe doskonałe na zakupy, ale także miejsce, w którym można znakomicie spędzić czas ze znajomymi. Bogata oferta restauracji oraz punktów usługowych, przyjazna klimatyzowana przestrzeń galerii czy właśnie promenada z fontanną i amfiteatrem, sprawiają, że Magnolia Park doskonale sprawdza się jako miejsce aktywnego wypoczynku – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

Piazza zlokalizowana jest przed wejściem głównym do Magnolia Park. Jej łączna powierzchnia wynosi niemal 15 000 metrów kwadratowych. Na terenie Piazzy, w otoczeniu bujnej zieleni, znajdują się amfiteatr oraz fontanna. Przez całe lato wieczorami, na widzów czekają spektakularne pokazy z cyklu „światło i woda”.

Od poniedziałku do piątku o godzinach 19:00 i 21:00 oraz w sobotę i niedziele o godzinach 16:00, 19:00
i 21:00 fontanna przy Piazzy prezentuje się w dynamicznym show.

Przez cały rok promenada  jest miejscem wielu wydarzeń artystycznych. Często można tam spotkać lokalnych artystów – muzyków czy żonglerów, a nawet grupy ćwiczące Tai-chi. Raz w roku na scenie Amfiteatru odbywa się wielki koncert charytatywny, podczas którego swoje występy prezentują największe gwiazdy polskiej estrady.

Śledź dziewczyny w bikini i podążaj do Magnolia Park na otwarcie sezonu plażowego przy morzu atrakcji
w sobotę, 2 lipca od godziny 10:00.

(Maja Górska)