Spotkaniem z Górnikiem Zabrze najmłodsi kibice Śląska kończą wakacje i rozpoczynają nowy rok szkolny. Z tej okazji wrocławski klub wspólnie z ogólnopolską akcją kibiców kolorujeMY zaprasza na festyn rodzinny, który rozpocznie się przed sobotnim meczem na Stadionie Wrocław.

We wspólnej zabawie będą mogli wziąć udział wszyscy kibice, którzy w sobotę pojawią się na meczu Śląska z Górnikiem. Na okalającej stadion esplanadzie na wysokości Sektora Rodzinnego, pomiędzy trybunami A i D, wspólnie z akcją kolorujeMY przygotowaliśmy masę atrakcji. Będą skakańce-dmuchańce dla najmłodszych kibiców, zjeżdżalnie, specjalny tor przeszkód oraz zamek dmuchany wraz z suchym basenem. Skorzystać z tych wszystkich urządzeń można będzie za symboliczne 2 zł. Cały dochód zostanie przekazany na remont Domów Dziecka.

To jednak nie wszystko. Na esplanadzie dzieci pod opieką doświadczonych fachowców wezmą udział w zajęciach artystycznych, w trakcie których stworzą specjalną oprawę meczową, która zostanie zaprezentowana na Sektorze Rodzinnym.

pozegnaniewakacji1

W sobotę nie zabraknie również tradycyjnych atrakcji, z których znany jest nasz Sektor Rodzinny. Dzieci będą mogły pomalować twarze w zielono-biało-czerwone barwy, zrobić sobie zmywalne tatuaże, spotkać się z Orłem Ślązakiem oraz maskotkami z ulubionych bajek, które będą rozdawały słodycze ufundowane przez Słowiankę. Jak zwykle do dyspozycji najmłodszych będą zawodnicy Śląska, którzy tego dnia nie znajdą się w meczowej kadrze. Piłkarze rozdadzą autografy oraz będą robili sobie wspólne zdjęcia z kibicami, które będzie można od ręki wydrukować dzięki Cykbudce.

Pożegnanie z wakacjami będzie jednocześnie przygotowywaniem się do nowego roku szkolnego. Z tej okazji przygotowaliśmy również kiermasz, podczas którego będzie można kupić plecaki, piórniki, zeszyty, długopisy, plany lekcji i inne przybory szkolne w klubowych barwach.

Wszystkie te atrakcje dostępne będą w sobotę od godz. 16 do momentu rozpoczęcia meczu. Przypominamy, że festyn odbywać się będzie na esplanadzie Stadionu Wrocław, a co za tym idzie dostępny będzie dla wszystkich kibiców.

Wspólne pożegnanie wakacji już w sobotę o godz. 16, a następnie na mecz Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze.

Źródło |  SlaskWroclaw.pl