Stało się! Piwiarnia Warka kojarzona od 5 lat ze sportem dzisiaj jest otwarta po raz ostatni. – Zapraszamy wszystkich do klubu. Będzie okazja, żeby powspominać dawne czasy – mówi menadżer Grzegorz Koziar.

Przypomnijmy, że Piwiarnię Warka otworzono przy ul. Włodkowica 5 tuż przed Mistrzostwami Świata 2006, które rozegrane zostały na boiskach w Niemczech. Przez ten czas w Warce pasjonowaliśmy się wieloma wydarzeniami sportowymi. Przyszedł jednak czas na zamknięcie pewnego etapu.

Czy to rzeczywiście koniec Warki? Jak udało nam się dowiedzieć klub ma przejść gruntowny remont i zmienić nieco charakter. Oczywiście sport dalej ma w nim regularnie gościć. Jak będzie pokaże czas. W każdym razie jeżeli Warka w jakiś sposób była dla was ważnym miejscem, dzisiaj możecie przyjść pożegnać się ze starymi znajomymi i z dawnym wystrojem. No i przy okazji uczcić zwycięstwo Śląska nad ŁKS-em.

Z tej okazji będzie oczywiście trwało czyszczenie półek.

W Warce jeszcze w czerwcu można było spotkać Tomasza Kuszczaka. Na zdjęciu z Bartoszem Pastuszakiem / fot. DW

(deg)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKwestionariusz Dzielnicowego: Iwona Dyszkiewicz
Następny artykułŚląsk Wrocław – ŁKS Łódź 4:0 (3:0)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.