To szalona historia autorstwa Cezarego Harasimowicza, która opowiada o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Reżyserowi Krzysztofowi Czeczotowi udało się zaprosić gwiazdorską obsadę. Na scenie zobaczymy: Olgę Bołądź, Magdalenę Boczarską, Janusza Chabiora i Łukasza Simlata.

Bohaterami spektaklu „Pozytywni” są ludzie, którzy z różnych powodów czują się wykluczeni. Michał jest gejem i rolnikiem spod Mławy, Anna – arystokratka, ma problem ze swoim pochodzeniem, Jan – mąż i ojciec dwójki dzieci, czuje się kobietą i pragnie, aby nazywać go Janką. Wszyscy spotykają się podczas sesji u psychoterapeutki Ewy. Ta jest piękna i bogata, odnosi sukcesy i realizuje się zawodowo, a na dodatek ma szczęśliwą rodzinę. Jednak w związku z pewnymi wydarzeniami w życiu prywatnym i pod wpływem problemów pacjentów, w pewnym momencie sama musi poddać się terapii.


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten spektakl. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego napisać nam: „ATM. Scena na Bielanach”. Czekamy do poniedziałku, 11 kwietnia, do godz. 20.


ATM. Scena na Bielanach
sobota | 16 kwietnia | godz. 17 i 20
Bilety: 110 zł (rząd I-IV), 90 zł (rząd V-XIV)

Kup bilety on-line 

Bez tytułu

bezpłatny autokar ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) 16 kwietnia, ok. godz. 16.00 i 19.00*

*Ze względów organizacyjnych autokar może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się.

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach 16 kwietnia, ok. godz. 18:15 i 20:15