Jak już informowaliśmy powtórzony koncert na 11-lecie artystycznej pracy L.U.C-a odbędzie się w Teatrze Muzycznym Capitol w czwartek, 26 czerwca o godz. 20. Sprzedaż zwróconych biletów rozpocznie się w czwartek, 24 kwietnia.

Z kolei do 18 kwietnia wydłużono termin zwrotu biletów dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w czerwcowym koncercie.

Rok temu L.U.C, pochłonięty niezliczonymi kreacjami w dziedzinie muzyki, słowa i wideo zapomniał o swoim dziesięcioleciu działalności artystycznej ale –  Polacy, nic się nie stało! – L.U.C woli liczbę  11.

Ten przekrojowy koncert ma być podziękowaniem dla fanów i artystów, którzy towarzyszą mu od lat. Wystąpią przyjaciele z historycznego Kanału Audytywnego, a także soliści, z którymi artysta stawiał ważne kroki kariery – Leszek Możdżer, Urszula Dudziak, Natalia Grosiak, Vienio i Buka.

Sam L.U.C zaznacza, że program, który przygotował, to głęboki ukłon w stronę PPA – festiwalu, który jako jeden z pierwszych zaprezentował jego interdyscyplinarne kolaże szerszej publiczności i pomógł mu podjąć decyzję o porzuceniu kariery prawniczej dla sztuki. Podczas koncertu L.U.C przeprowadzi słuchaczy przez kolejne projekty – zaczynając samotnie z gitarą, kończąc w rozbudowanym orkiestrowym składzie.

– Miejmy nadzieję, że tym razem szczęście będzie nam sprzyjać – mówi L.U.C.

Autor i Zdjęcie | Daniel E. Groszewski