Centrum Kultury Agora zaprasza do pracowni grafiki warsztatowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na zajęciach uczestnicy poznają tradycyjne techniki grafiki warsztatowej takie jak linoryt czy sucha igła. 

Będziemy tworzyć oryginalne koszulki z autorskimi projektami, designerskie zabawki kolekcjonerskie – paper toys, oraz grafiki z wykorzystaniem startych płyt CD. Przewidziane są również inne formy grafiki użytkowej, jednak ostateczny kształt zajęć będzie także zależny od uczestników i ich kreatywności. Na koniec warsztatów stworzymy ogromną grafikę składającą się z prac wszystkich uczestników, z których każda grafika będzie mogła istnieć również jako osobna praca. Zapraszamy wszystkich z głową pełną pomysłów! – mówi prowadząca zajęcia Katarzyna Nowak, graficzka i ilustratorka, absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

fot. mat. organizatora

Zajęcia odbywać się będą w środy w godzinach od 17:30 do 20:30. Koszt wynosi 80 zł za osobę miesięcznie. Więcej informacji na stronie www.kasianowak.pl.