Spektakl opowiada o zwykłym-niezwykłym sklepie z zabawkami. Wśród zabawek, które można w nim kupić, znajdują się pary lalek, których nie należy rozdzielać. Zdarza się jednak, że klient, chcąc kupić pojedynczą lalkę, przyczynia się do rozdzielenia nierozłącznych dotąd par.

Smutek rozdzielonych lalek smuci wszystkich dookoła – ich tęsknota staje się jednak inspiracją do marzeń: nie tylko innych lalek, ale i Dziecka. Dziecięce marzenie ma w sobie taką moc, że potrafi się spełniać. Sklep z zabawkami z naszego spektaklu ma zdolność wywoływania – i spełniania marzeń.

Spektakl dla dzieci powyżej 5 lat. Scenariusz i reżyseria: Piotr Para. Obsada: Martyna Wałowska, Marta Ogrodnik, Paulina Rosińska, Agata Słaboszewska, Julia Gatner, Monika Góral, Radosław Gryka.

28 września, sobota
godz. 17
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
ul. Kuźnicza 29a
bilety: 18 zł
rezerwacja: 71 341 71 02; 608 432 224

Autor: RED

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMecz niepokonanych we Wrocławiu
Następny artykułPremiera Wrocławskiego Teatru Lalek „Takaja”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.