W sobotę, 13 lipca, w Centrum Handlowym Magnolia Park odbędzie się prawdziwe piłkarskie święto. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie prezentacja zespołu Śląska Wrocław.

Już od kilku lat przed rozpoczęciem nowego sezonu Śląsk organizuje piłkarskie pikniki połączone z efektowną prezentacją drużyny. Nie inaczej będzie w tym roku. Tym razem przedsezonowa impreza odbędzie się w Centrum Handlowym Magnolia Park.

Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla kibiców piłki nożnej. Całość rozpocznie się już o godzinie 15, kiedy to odbędzie się turniej piłkarski dla najmłodszych, organizowany przez byłego kapitana WKS-u Dariusza Sztylkę i Piłkarską Akademię Mistrzów Olympic. Równocześnie będą przeprowadzane konkursy dla całych rodzin oraz turniej gier Play Station. Również o tej samej godzinie rozpocznie się „Skills Challenge”, czyli tor z różnymi piłkarskimi zadaniami.

Głównym punktem imprezy będzie uroczysta prezentacja zespołu brązowych medalistów ekstraklasy 2013. Wszyscy piłkarze Śląska zostaną zaprezentowani publiczności na specjalnej scenie, a kibice będą mogli bliżej poznać zawodników, którzy dołączyli do zespołu w letniej przerwie. Po części oficjalnej, którą poprowadzi spiker Śląska Andrzej Gliniak, zawodnicy WKS-u będą do dyspozycji fanów – nie zabraknie oczywiście czasu na rozdawanie autografów i pozowanie do wspólnych zdjęć.

Źródło: Slaskwroclaw.pl