Na historycznym stadionie przy ul. Oporowskiej 62 szykuje się wielkie święto kibiców Śląska Wrocław! Prezentacja I zespołu WKS-u, który wystąpi w nowych strojach meczowych, specjalnie zaproszeni legendarni piłkarze wrocławskiego klubu, a także wiele innych atrakcji! Zapraszamy już w środę, 12 lipca, od godz. 15.

W zeszłym roku widzieliśmy się na wrocławskim Rynku, tym razem chcielibyśmy, aby miejscem spotkania wszystkich sympatyków WKS-u był jego historyczny stadion, gdzie zawsze biło serce Śląska Wrocław. W obrębie kompleksu „Oporowska” przygotowany zostanie piknik dla fanów Trójkolorowych. Będzie można nabyć już także nowe koszulki nawiązujące do tegorocznego jubileuszu.

Zanim na scenie pojawią się bohaterowie zbliżającego się sezonu, uhonorowane zostaną legendy wrocławskiego klubu. Tym samym ogłosimy wyniki plebiscytu na „jedenastkę” 70-lecia Śląska Wrocław (organizowanego wraz ze Stowarzyszeniami Kibice Razem, Wielki Śląsk oraz Gazetą Wrocławską). Każdy sympatyk WKS-u będzie miał także okazję, by w specjalnie wyznaczonej j strefie spotkać się z najwybitniejszymi  zawodnikami w dziejach zielono-biało-czerwonych.

 Punkt kulminacyjny – prezentacja I drużyny – zaplanowano na godz. 21. Czeka nas więc kilka godzin spędzonych wspólnie z kibicami, legendami i zawodnikami Śląska. A to wszystko w historycznym dla WKS-u miejscu. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu! Prezentację poprowadzi Andrzej Gliniak – spiker na meczach WKS-u.

Przedstawiamy dodatkowe atrakcje, które będą czekać na naszych fanów:
– zwiedzanie klubowego autokaru
– dmuchane miasteczko
– strefa gastronomiczna
– oprawa muzyczna (DJ Omenio)
– malowanie twarzy, zabawy z animatorami
– przejażdżki na kucyku
– konkursy z nagrodami