Program „Nasz Wrocław” oferuje korzyści dla osób rozliczających się z podatku dochodowego we Wrocławiu. Oferuje nawet 50% zniżki u ponad 50 partnerów, związanych m.in. ze sztuką czy sportem. Nowa odsłona „365” oferuje darmowe wejścia np. do Aquaparku czy Zoo Wrocław.

Program „Nasz Wrocław” to miejski projekt, który jest kontynuacją UrbanCard Premium, działające­go od 2014 r. W lipcu br. uruchomiono nową odsłonę projektu, w której sku­piono się na wykorzystaniu aplikacji mobilnej i ograniczono konieczność używania kart plastikowych. Od tego czasu aplikację pobrało 5 tyś. osób.

Program oferuje korzyści dla osób, które rozliczają się z podatku dochodowego we Wrocławiu. Przysługują im zniżki od 10% do 50% u wielu partnerów z różnych dziedzin, m.in. kultury, sztuki, sportu, rozrywki czy edukacji.

Jeżeli zależy nam na Wrocławiu, a wierzę, że tak jest, i jeśli chcemy, żeby się dalej rozwijał, to bardzo proszę, płaćmy tutaj podatki. Dla wszystkich, którzy tak postępują, uruchomiliśmy program „Nasz Wrocław”, który
w nowej odsłonie oferuje darmowe wejścia do popularnych wrocławskich atrakcji oraz system zniżek u wielu partnerów akcj
i – mówi Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

W ramach pierwszej edycji akcji swoją ofertę w formie kuponów udostępniło 5 partnerów:

  • Aquapark – 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej,
  • Zoo Wrocław – bilet normalny dla osoby dorosłej,
  • Hydropolis – bilet normalny dla oso­by dorosłej,
  • WKS Śląsk Wrocław – bilet na mecz piłkarski dla osoby dorosłej (sektor ro­dzinny),
  • Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice – jednorazowa jazda konna.

Oprócz tego WKS Śląsk Wrocław oferuje od 17% do 30% zniżki na bilety na sektor rodzinny, natomiast Aquapark 15% zniżki na karnety VIP.

Kupony będą ważne do 17 listo­pada 2020 r. Po tej dacie uczestnicy akcji otrzymają nowe kupony. Akcja skierowana jest do pełnoletnich uczestników programu Nasz Wrocław, którzy mają konto niepowiązane z kontem rodziców.

W programie zostały ujęte także potrzeby osób starszych. Seniorzy, którzy zechcą przystąpić do programu, a mają ograniczone możliwości dostępu do internetu, mogą skorzystać z pomo­cy urzędników. Wystarczy zgłosić się do Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Kotlarskiej 41 lub Wydziału Podatku i Opłat przy ul. Bogusławskiego 8,10, pok. 105.