Sporo będzie się działo w nadchodzącą sobotę, 19 stycznia w Centrum Inicjatyw Wszelakich Zakrzowska 29. Spora w tym zasługa kalendarza, a mianowicie święta babć i dziadków.

19 stycznia, godz. 11.30-13.30

Prezenty dla Babci i Dziadka – warsztaty rodzinne
Z myślą o zbliżającym się Dniu Babci i Dziadka przygotowaliśmy warsztaty rodzinne, podczas których uczestnicy będą samodzielnie tworzyć wspaniałe prezenty. W końcu nic tak nie ucieszy babci i dziadka jak podarunki wykonane małymi rączkami wnuków.

W programie:

Filcowe Rewolucje
Zabawimy się w projektantów mody – stworzymy oryginalne i niepowtarzalne broszki. Przy użyciu filcu, igły, nitki i własnej wyobraźni  zrobimy osobiste prezenty dla swoich babć.

Konstruktorzy aut
Podczas warsztatów skonstruujemy z eko-materiałów balonowy samochód, który nie tylko
będzie miał ruchome koła, ale również odjedzie! Będzie stanowił wspaniały
prezent dla każdego dziadka.

kiedy: 19 stycznia (sobota), godz. 11.30-13.30

koszt: 30 zł (dziecko i osoba dorosła) – materiały w cenie; każda następna osoba 10 zł

Obowiązują zapisy: 784 193 312, biuro@zakrzowska29.pl

*

19 stycznia, godz. 10.00-11.00

Projektanci Mody

Zakrzowska 29 zaprasza dzieci w każdym wieku na warsztaty szycia „Projektanci mody”. Zajęcia wprowadzają uczestników w magiczny świat tkanin, faktur, kolorowych materiałów, które przyczynią się do rozwinięcia kreatywności, pobudzą wyobraźnię, która przełoży się na twórcze wykreowanie pierwszych ubranek lub maskotek.

Cel zajęć: w czasie całego cyklu dzieci poznają 3 ściegi szycia ręcznego (stębnówkę, okrętkę, płotek), zapoznają się z różnorodnością faktur w tkaninach, a także nauczą się zasad tworzenia prostych wykrojów.

Na zajęciach: uszyjemy lale, miśki lub auta z filcu. Lalkom doszyjemy np. wełniane włosy i guzikowe oczy, samochodom – guzikowe koła, a miśkom oczy.

Koszt: 25 zł (w karnecie), 30 zł (pojedyncze wejście)

Obowiązują zapisy: 784 193 312, biuro@zakrzowska29.pl

*

19 stycznia, godz. 10.00-11.00

Kreatywne Zabawy – Dzień Babci i Dziadka

Centrum Integracji Zakrzowska 29 zaprasza dzieci od 1,5 do 3 lat na  kreatywne zajęcia. Podczas warsztatu poznamy piosenki i wierszyki o babciach i dziadkach oraz przygotujemy specjalny podarunek. Nie obejdzie się bez zabaw piłkami i chustą animacyjną. Serdecznie zapraszamy również babcie i dziadków.

Koszt: 25 zł (w karnecie), 30 zł (pojedyncze wejście)

Obowiązują zapisy: 784 193 312, biuro@zakrzowska29.pl

 

(Ada Biernaczyk)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKsiążki Janka Szczerkowskiego dla potrzebujących
Następny artykułTrzech ze Śląska w kadrze Fornalika
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.