Eberhard Mock powraca w nowej powieści! Już w poniedziałek, 20 sierpnia, odbędzie się przedpremierowe spotkanie z Markiem Krajewskim – wrocławskim autorem kryminałów. W Empiku w Renomie opowie on o najnowszej części przygód policjanta kryminalnego, zatytułowanej „Mock. Pojedynek”.

Marek Krajewski to urodzony we Wrocławiu autor serii kryminałów, wydawanej od 1999 roku. Opowiada ona o Eberhardzie Mocku – pracowniku wrocławskiego Prezydium Policji.

Na spotkaniu autorskim, które odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 19:00 w Empiku w Renomie, fani Eberharda usłyszeć będą mogli między innymi o kulisach powstania nowej powieści.

W ósmym tomie czytelnicy przeniosą się do czasów, gdy Eberhard był studentem i kiedy to, trawiony ubóstwem, szukał ukojenia w ramionach pięknych dziewczyn. Gdy dochodzi do serii samobójstw jego wykładowców, postanawia obudzić w sobie zdolności dedukcyjne.
Jak potoczyły się tym razem losy tego wrocławskiego śledczego? Tego dowiemy się dopiero po przeczytaniu książki, która na półki księgarni trafi 23 sierpnia.


Autor: Ola Sopuch
Zdjęcie: facebook wydarzenia