W kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz Stadionu Miejskiego trwa przedsprzedaż biletów na derbowe spotkanie Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin.
Mecz z Zagłębiem został zaliczony do kategorii pojedynków tańszych. Oznacza to, że w przedsprzedaży bilety normalne na trybuny B i D kosztować będą 23 zł (ulgowe 18 zł, rodzinne 35 zł), a na A i C 40 zł (ulgowe 32 zł, rodzinne 58 zł). Bilety można dostać w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz w punktach kasowych Stadionu Miejskiego ustawionych od strony ul. Królewieckiej, które w dni powszednie czynne są w godz. 14-19. 

Posiadacze Kart Kibica bilety mogą kupić także w systemie sprzedaży on-line:www.bilety.slaskwroclaw.pl. By wyrobić Kartę Kibica, wystarczy jedna wizyta w Punkcie Obsługi Kibica na stadionie przy ul. Oporowskiej. Informacje na temat Kart Kibica znaleźć można TUTAJ.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL. Każdy kibic Śląska może za darmo korzystać z komunikacji miejskiej w obrębie granic Wrocławia na trzy godziny przed meczem i dwie godziny po meczu. Warunkiem jest posiadanie ważnego biletu na niedzielne spotkanie. 

Spotkanie Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin odbędzie się w niedzielę, 28 października, o godz. 14:30 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.