Bezpłatne warsztaty wykonywania ozdób, spotkanie z Mikołajem i pakowanie prezentów to jedne z atrakcji, jakie przygotowano w Magnolia Park w okresie przedświątecznym. W tym czasie odbędzie się również „Polowanie na Gwiazdkę”, gdzie na uczestników zabawy czekać będą srebrne bransoletki.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W centrum handlowym Magnolia Park można poczuć już ich atmosferę nie tylko dzięki ozdobom bożonarodzeniowym i witrynom sklepowym, utrzymanym w zimowym klimacie, ale również dzięki przedświątecznym atrakcjom, przygotowanym dla klientów.

Podczas bezpłatnych warsztatów wykonywania ozdób świątecznych uczestnicy własnoręcznie, pod okiem plastyków, będą mogli przygotować stroiki na stół wigilijny, bombki i aniołki na choinkę lub kartki świąteczne. Na warsztaty nie trzeba przynosić własnych materiałów. Wszystkie przybory czekać będą bowiem na miejscu. Wykonane ozdoby uczestnicy zabiorą do domu.
Warsztaty potrwają od 14 do 16 grudnia, w godzinach od 12:00 do 20:00 przy Super-Pharm.

Na najmłodszych gości Magnolia Park czekać będzie Święty Mikołaj. Każdy może go odwiedzić i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj chętnie wręczy dzieciom słodycze i prezenty przygotowane przez rodziców. Można go spotkać w zaczarowanym lesie przy ogromnym starym dębie, wokół którego toczy się leśne życie. Na leśny plac zabaw dzieci zapraszają przyjazne misie i inni mieszkańcy leśnej krainy znajdującej się na parterze.

Święty Mikołaj pomieszkuje w Magnolia Park do 23 grudnia. Na gości czeka codziennie do godziny 19:00 (od poniedziałku do czwartku od godziny 13:00, a od piątku do niedzieli od godziny 11:00).

Kolejną atrakcją, przygotowaną dla klientów centrum handlowego, jest „Polowanie na Gwiazdkę”. W 40 sklepach ukryte zostały gwiazdki. Ich znalazcy dostaną od Magnolia Park prezent – bransoletkę z salonu Apart. Jeszcze do piątku (14 grudnia) każdego dnia ukrywanych będzie 50 gwiazdek. W sumie do rozdania jest 250 bransoletek. Aby je dostać, oprócz znalezienia gwiazdki, trzeba danego dnia zrobić zakupy za minimum 250 zł i zachować paragon.

Także w tym roku w Magnolia Park można bezpłatnie zapakować kupiony wcześniej prezent (o wartości przynajmniej 50 zł). Klienci sami wybiorą rodzaj opakowania z kilku dostępnych wzorów, a upominek zapakują wprawione w tej sztuce pomocnice Świętego Mikołaja.

Punkt Pakowania Prezentów działa do 24 grudnia (obok sklepu Zara) w godzinach otwarcia galerii.


Autor: Ola Sopuch
Zdjęcia: Magnolia Park