Już 6 kwietnia w godz. 14-18 w Arkadach Wrocławskich odbędzie się Festiwal Yorków. To prawdziwe święto dla miłośników i właścicieli psów rasy yorkshire terrier oraz ich podopiecznych. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów ds. zdrowego żywienia, lekarza weterynarii, behawiorysty zwierzęcego oraz groomera. Wśród licznych atrakcji przewidziano także m.in. profesjonalne pokazy sprawności yorków na torze agility oraz konkursy z nagrodami.

Kopia 13923

Wykwalifikowani trenerzy z Klubu Hopster udowodnią, że yorki to bardzo sprawna, inteligentna i wysportowana rasa. Będzie można obejrzeć pokaz psich umiejętności agility w ich wykonaniu, a następnie każdy właściciel będzie mógł przeprowadzić swojego ulubieńca przez ten tor przeszkód. Podczas Festiwalu Yorków rozstrzygnięty zostanie także konkurs „Ja i mój York”, podczas którego zaprezentuje się 20 wyjątkowych duetów wyłonionych w kwalifikacjach online (zarejestrować można się od 12 marca pod adresem www.royal-canin.pl/festiwalyorkow/konkurs). Warto odświeżyć sobie także wiedzę z zakresu zdrowia, żywienia
i pielęgnacji yorków. Podczas imprezy będzie ona wyjątkowo premiowana w licznych konkursach, w których  do zdobycia będą produkty i gadżety specjalnie dedykowane rasie yorkshire terrier. Uczestnicy będą mogli także otrzymać niezwykłą pamiątkę w postaci profesjonalnego zdjęcia ze swoim psem wykonanego na gwiazdorskim tle festiwalowym.

Wydarzenie będzie okazją do aktywnego spędzenia czasu ze swoim czworonogiem,  a także świętowania
i integracji dla całej społeczności właścicieli i miłośników rasy yorkshire terrier. Udział w festiwalu jest bezpłatny.

Wrocławska edycja jest pierwszą imprezą w ramach Festiwalu Yorków, który w tym roku będzie miał charakter ogólnopolski i obejmie cztery miasta: Wrocław (6 kwietnia, Arkady Wrocławskie), Gdynia (13 kwietnia, CH Riviera), Katowice (11 maja, Silesia City Center) oraz Poznań (18 maja, King Cross Marcelin).

Po szczegóły zapraszamy na: www.royal-canin.pl/festiwalyorkow
oraz www.facebook.com/royalcaninpolska

 

Autor| MC