Jak myślicie: czy zaginięcie psa podczas spaceru może doprowadzić do rozpadu związku albo do jego scementowania? Bez wątpienia może być z tego prawdziwa tragikomedia. I będzie! Już w sobotę w ATM. Scena na Bielanach.

Czy psy rozumieją więcej, niż nam się wydaje? Czy ukochany pupil może celowo uciec z domu, aby uświadomić dorosłym coś, czego sami nie są w stanie zauważyć?

PSIUNIO to tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną. Poruszane przez małżonków na pozór błahe sprawy powodują wybuch lawiny frustracji. Sztuka poprzez serię zabawnych sytuacji i nieporozumień ukazuje różnice pomiędzy światami obu płci.

Mistrzowskie dialogi oraz brawurowa gra aktorska Hanny Śleszyńskiej, Piotra Polka i Tomasza Sapryka przedstawią relacje międzyludzkie w zupełnie innym świetle.

*

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten spektakl. Aby je otrzymać należy napisać do w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego (w tytule PSIUNIO): Dlaczego musicie go zobaczyć? Czekamy do środy, do godz. 20.

***

Autorzy: Agnès i Daniel Besse
Tytuł: „Psiunio” („Toutou”)
Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Kierownik produkcji: Michał Mazurczak
Asystent reżysera: Wiktoria Konopko
Realizacja światła: Szymon Szczęsny
Realizacja dźwięku: Kamil Dec
Obsada: Hanna Śleszyńska, Piotr Polk, Tomasz Sapryk

Czas trwania: 90 minut ( z przerwą)

Bilety: 85 zł (rząd I-IV) i 75 zł (V-XIV)

bezpłatny autokar ATM

  • odjazd z Centrum Wrocławia (Opera/Hotel Monopol)
    26 września, godz. 16.00 i 19.00
  • odjazd z ATM Scena na Bielanach
    26 września, ok. godz. 18.30 i 21.30