Queen: A Night in Bohemia już 24 marca w Multikinie! Na widzów czeka zrekonstruowany, legendarny koncert Hammersmith Odeon z 1975 wraz z nigdy wcześniej nie publikowanymi materiałami archiwalnymi.

Ten przełomowy koncert został nakręcony na żywo w Wigilię 1975 roku w Hammersmith Odeon w Londynie. Ukazuje on punkt kulminacyjny najbardziej urozmaiconego i ciekawego roku w karierze zespołu. Był transmitowany na żywo w programie BBC Two’s Old Grey Whistle Test i uchwycił niesamowitą energię zespołu podczas wykonywania hitów takich jak Killer Queen, Liar, Keep Yourself Alive i Now I’m Here, jak również nagranego po raz pierwszy na żywo największego klasyka Bohemian Rhapsody.

Pokaz zawiera nowy nigdy wcześniej nie pokazywany poza Wielką Brytanią dokument, który zgłębia archiwa, aby opowiedzieć historię zespołu Queen i ich podróż z pubów
i uczelni, gdzie grali pierwsze koncerty do momentu, w którym zdobyli serca i umysły największym hitem wszechczasów – Bohemian Rhapsody.

Okres twórczy, który ukształtował Queen, nigdy wcześniej nie został tak szczegółowo przedstawiony. Z bogactwa niepublikowanych wywiadów, niedawno odkrytych fragmentów ich pierwszego wideo i scen z sesji nagraniowej, wyłania się wyjątkowa opowieść o początkach Queen opowiedziana przez członków zespołu.


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten koncert. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego napisać nam: „Queen”. Czekamy do poniedziałki, 21 marca, do godz. 20.


„Queen: a night in Bohemia
czwartek |
24 marca | godz. 20
Multikino Pasaż Grunwaldzki.

 

Ceny biletów:

– 21 zł – bilet normalny

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Obsesja zemsty”
Następny artykułThe Sammy C Project – kolejna superprodukcja narciarska
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.