Szykuje się mały jubileusz. To już dwudziesty koncert na żywo na antenie Radio RAM. Tym razem poezję, jazz i blues połączą Przemek Paśko i muzycy związani między innymi z Teatr Muzyczny Capitol. W czwartek 31 marca o godz. 20 RAM Session z Paśko i zespół Co To. Retransmisja w niedzielę 3 kwietnia po godz. 10 w cyfrowej jakości Radio Wrocław Kultura.


Mówią, że wszystko stało się bardzo niedawno. Muzyka, która zrodziła się z przyjaźni i stanowi dla nich jedynie źródło radości. Przemek Paśko został przyjacielsko zaproszony do wrocławskiego „Antykabaretu – Dobry Wieczór we Wrocławiu” Marka Kocota – na te okoliczność powstały pierwsze piosenki. Na cześć znakomitego trójmiejskiego teatrzyku, którego występ utrwalony został w filmie Janusza Morgensterna „Do widzenia, do jutra” zespół otrzymał nazwę „CO TO”. Zarówno płyta jak i pierwszy na niej utwór nosi tytuł „Błędne Koło”.

XX RAM Session w czwartek 31 marca od 20:00 na 89,8 FM, a także na www.radioram.pl i w niedzielę 4 kwietnia w cyfrowej jakości DAB+ Radia Wrocław Kultura i na www.radiowroclawkultura.pl.

*Słuchaj Radia RAM i Radia Wrocław Kultura i wygraj zaproszenia na RAM Session.

Do tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks Electric Trio, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, Notopop, ŜANĜO – Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel, Sinusoidal, Venter, ENDY YDEN, Katarzyna Borek & Vojto Monteur, Michał Zygmunt Official Fanpaget, HooDoo Band, TheCrackers, Poprzytula i Joanna Kaczmarek.