Przypomnijmy, że ulica została zniszczona podczas tzw „dzikich” objazdów w czasie budowy kanalizacji na nowych osiedlach. Rada Osiedla zwróciła się więc z prośbą do ZDiUM-u o remont drogi.

ul. Włościańska

W odpowiedzi dostała pismo, w którym czytamy:

W odpowiedzi na Państwa pismo z dnia 15.02.11 w sprawie remontu nawierzchni ulicy Włościańskiej, Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu uprzejmie informuje, że wizja lokalna przeprowadzona w dniu 14.03.2011r nie stwierdziła uszkodzeń stanowiących zagrożenie bezpieczeństwa ruchu. Przywrócenie stanu pierwotnego drogi wymaga rozebrania istniejącej kostki betonowej na całej powierzchni, wymiany podbudowy oraz ponownym ułożeniu nawierzchni. Szacunkowa wartość robót dla powierzchni 5800 m2 wynosi ok. 2.5 mln złotych. Aktualnie takie zadanie nie jest objęte planem realizacyjnym.

Pismo podpisał Stanisław Węgliński, pełniący obowiązki zastępcy dyrektora ds. eksploatacji.

(deg)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZapoluj na Lwa – warsztaty architektoniczno-plastyczne dla dzieci
Następny artykułWybory przez internet
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.