- REKLAMA -

Rodzinna Majówka w Multikinie to propozycja dla tych, którzy postanowili spędzić najbliższy weekend w mieście. Bilety po 13 zł!

A w ofercie znajdą się: „Wielka szóstka”, „Kopciuszek”, „Paddington”, „Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii”, „Baranek Shaun. Film” oraz „FRU!”. Nie siedźcie w domu w długi weekend, wybierzcie się całą rodziną do kina!

 

W repertuarze Rodzinnej Majówki znajdą się również Poranki Filmowe. Na przygody Lokomotywy Tomka z premierowym odcinkiem „Tomek i Przyjaciele: Dinozaury i Odkrycia” zapraszamy o godzinie 10:30.

Ponadto premierowo  będzie można zobaczyć animację „Dom”, „Ups! Arka odpłyneła” oraz przedpremierowo „Sekrety morza”. Filmy te nie zostały objęte Promocją.

 

WALCZYMY Z NUDĄ W MIEŚCIE – RODZINNA MAJÓWKA W MULTIKINIE!

 

„Wielka Szóstka” to komedia ze studia animacji Walta Disneya inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna akcji i humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro, a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Czy nowoczesne technologie i  przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?

 

„Kopciuszek” to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W produkcji można zobaczyć jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem.

 

Ten miś narozrabia dziś. Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown (Hugh Bonneville i Sally Hawkins)
z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i… odtąd już nic nie było jak dawniej. Historia Misia Paddingtona to fantastyczna opowieść dla wszystkich dzieci i… ich rodziców.

Jelonka wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu… Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii. 

Baranek Shaun choć nigdy nie wypowiedział ani jednego słowa, stał się kultową postacią nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych. Choć czasem zachowuje się jak kompletny Baran, zdobył serca milionów swoją zdolnością do wpadania w tarapaty i wciągania w nie innych mieszkańców swojej farmy.

 „Fru!” – odlotową opowieść o skrzydlatym bohaterze z przypadku. Nieśmiały żółty ptaszek, który nigdy nie wyfrunął z gniazda, za sprawą zbiegu okoliczności i przy wsparciu zaprzyjaźnionej biedronki, zostaje przewodnikiem stada. Musi poprowadzić grupę skrzydlaków do Ciepłych Krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNaładujesz telefon w MPK
Następny artykułWlepili Ci mandat za picie piwa? Sprawdź czy mieli prawo
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.