Widowisko „Roger Waters The Wall” swoją premierę miało w 2010 i już wtedy wzbudziło ogromne emocje. Wrocławskie Multikina pokażą ten spektakularny koncert na wielkim ekranie 29 września!

 Roger Water, współzałożyciel i główny tekściarz kultowego zespołu Pink Floyd, po raz pierwszy pokazał światu swoje widowisko w 2010 roku, wykorzystując nowoczesną technologię i efekty specjalne, które spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez fanów na całym świecie. W 2014 roku przeprojektował show The Wall, tak aby stworzyć wielkie widowisko stadionowe, umożliwiające fanom – bez względu na miejsce, w którym siedzą – jeszcze większe emocje oraz jeszcze mocniejsze przeżycia.

„Rogers Waters The Wall”, które fani będą mogli zobaczyć we wrześniu w Multikinie, to produkcja z wielkim rozmachem, łącząca koncert, antywojenny manifest oraz dodatkowe materiały zza kulis. Dodatkowo film będzie niepowtarzalną okazją, aby posłuchać luźnej, nie wyreżyserowanej rozmowy, podczas której Roger Water i Nick Mason odpowiadają na pytania przesłane przez fanów z całego świata.

„Roger Waters The Wall” będzie można zobaczyć 29 września o godz. 20.00 jednocześnie w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Ceny biletów: – 25 zł – bilet normalny

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAFF: Retrospektywa z Eastwooda
Następny artykułKocham Kino: „Chemia” [KONKURS]
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.