Multikino i British Council zapraszają na otwarcie nowego sezonu Royal Opera House 2015/2016. Pierwsza transmisja na żywo już 22 września. Widzowie będą mogli zobaczyć balet „Romeo i Julia” w Multikinie Pasaż Grunwaldzki!

Royal Opera House – jeden z najważniejszych (obok English National Opera) gmachów operowych w Londynie, znajdujący się w centralnej części miasta – w dzielnicy Covent Garden. Do dziś Opera Królewska, obok takich teatrów jak Teatro alla Scala, Opera Wiedeńska, Gran Teatre del Liceu i Metropolitan Opera, należy do najpiękniejszych i najznakomitszych budynków operowych świata, gdyż od początku istnienia teatr ściąga tłumy widzów z różnych zakątków świata. Na tej scenie występowało i występuje wielu polskich artystów, takich jak: Ewa Podleś, Piotr Beczała, Mariusz Kwiecień, Aleksandra Kurzak.

Pokaz odbędzie się 22 września o godz.20:15 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Czas trwania: około 3 godziny (w tym dwie przerwy)

 

Romeo i Julia – balet w trzech aktach:

Dyrygent: Koen Kessels
Muzyka: Siergiej Prokofjew
Choreografia: Kenneth MacMillan

Julia: Sarah Lamb
Romeo: Steven McRae

Ceny biletów:
– 40 zł – bilet normalny
– 35 zł – bilet ulgowy (dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz Seniorów)
– 30 zł – bilet grupowy (dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Król życia” w Kocham Kino [KONKURS]
Następny artykułCzy Wrocław potrzebuje rekonstrukcji?
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.