- KARTKA Z KALENDARZA - 22 LIPCA -


Na stronie internetowej festiwalu rozpoczęła się sprzedaż karnetów filmowych na 15. edycję MFF T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca – 2 sierpnia).

- REKLAMA -

Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie pokazy filmowe w ramach festiwalu, na które jego posiadacz uprzednio zarezerwował miejsce. Sprzedaż potrwa do 14 czerwca lub do momentu wyczerpania puli. Karnet tradycyjnie wiąże się z wieloma udogodnieniami i rabatami. Cena karnetu wynosi podobnie jak w latach ubiegłych – 350 zł. Osoby posiadające Kartę Przyjaciela Kina Nowe Horyzonty uprawnione są do zakupu karnetu w cenie ulgowej 335 zł. Więcej informacji o karnetach oraz biletach pod linkiem. Na stronie festiwalu można przeczytać o pierwszych informacjach programowych – przeglądach, retrospektywach, sekcjach tematycznych i filmach konkursowych. Zapraszamy!

Rozpoczęła się również sprzedaż biletów na koncert libańskiej piosenkarki Yasmine Hamdan, który odbędzie się w Klubie Festiwalowym w Arsenale 25 lipca (sobota). Ceny biletów: 50 zł (normalny), 45 zł (dla posiadaczy karnetów i akredytacji).

Strona festiwalu: www.nowehoryzonty.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFun Fit rusza na Stadionie Wrocław!
Następny artykułRadosław Sikora: Przesuszyli Rose
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.