W najbliższy piątek (29 września, godz. 18:30) koszykarki Ślęzy Wrocław rozpoczną nowy sezon, w którym będą bronić mistrzostwa Polski. Rywalem żółto-czerwonych będzie PGE MKK Siedlce. Bilety na to spotkania można kupować w serwisie www.biletin.pl.


 

To będzie druga kolejka Basket Ligi Kobiet. W pierwszej Ślęza pauzowała, a to dlatego, że w sezonie 2017/2018 uczestniczy nieparzysta liczba drużyn (13).  PGE MKK grał i sprawił nie lada sensację, pokonując przed własną publicznością wicemistrza Polski i uczestnika Euroligi, Wisłę Can-Pack Kraków (62:58). Czy mistrzyniom z Wrocławia siedlczanki również postawią trudne warunki?
Przekonamy się w piątek (29 września) o godz. 18:30 w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej AWF-u przy Stadionie Olimpijskim (al. Paderewskiego 35). Bilety w cenie 15 i 7 złotych można kupować w serwisie www.biletin.pl. Po wyborze rodzaju wejściówki należy ją opłacić drogą elektroniczną. Następnie samemu można ją wydrukować w domu. Przedsprzedaż potrwa do piątku, do godziny 14:00.
Oczywiście, wejściówki będą dostępne także w kasie hali AWF-u bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu.
Bilet ulgowy przysługuje: wszystkim osobom uczącym się, którzy w momencie zakupu biletu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką oraz nie ukończyły 26. roku życia; emerytom; rencistom oraz osobom niepełnosprawnym. Dzieci do piątego roku życia na mecze Ślęzy wchodzą bez opłat.
W piątek w hali AWF-u klub będzie obsługiwać także „karnetowiczów”. Każdy będzie mógł wypełnić wniosek o wydanie karnetu. Odbiór będzie możliwy w środy w siedzibie klubu lub przed kolejnym meczem (8 października z Energą Toruń), ale po opłaceniu go oczywiście będzie można wejść do hali na spotkanie z PGE MKK Siedlce. Kto już wcześniej złożył wniosek, w piątek będzie mógł opłacić swój karnet i go odebrać.

Autor: Paweł Kucharski