Marzysz, by poczuć się jak zawodowy piłkarz? Chcesz poczuć emocje związane z walką o ligowe punkty? Zastanawiasz się, jakie uczucie towarzyszy wzniesieniu w górę Pucharu Ligi? Wszystkiego tego możesz doświadczyć walcząc wAmatorskiej Lidze Spartan Cup! Mecze rozgrywane są na boisku przy ul. Krajewskiego.

Rozpoczęły się już zapisy drużyn, które walczyć będą w 2011 roku. Ilość miejsc ograniczona – nie czekaj, zgłoś się już dziś! Wszelkich informacji pod numerami telefonów 71 350 10 26 lub 503 113 755 udziela Tomasz Gałka. Więcej o turnieju można przeczytać na stronie internetowej www.spartancup.pl.

Spartan Cup to doskonałe boisko ze sztuczną trawą i oświetleniem przy ul. Krajewskiego, kompleksowe zaplecze z szatniami, rabaty na sprzęt sportowy, atrakcyjne nagrody, relacje w mediach i wiele innych korzyści.

Gwarantujemy, że emocje związane z udziałem w turnieju są olbrzymie – radość ze zwycięstwa, złość po porażce, zażarte odrabianie strat, spory z sędziami, to wszystko sprawia, że można poczuć się jak zawodnik klubu walczącego w Ekstraklasie!

Rozgrywki w 2011 roku, niczym w lidze angielskiej, rozpocznie mecz oSuperpuchar Ligi, pomiędzy mistrzem ligi a zdobywcą Pucharu Ligi. Od 2011 roku rozgrywki toczyć się będą w dwóch poziomach w systemie awans/spadek.

W rozgrywkach Spartan Cup uczestniczą zespoły maksymalnie 16-osobowe, z których na boisku o wymiarach 60×40 metrów, z bramkami 5-metrowymi przebywa 7 zawodników. Potyczki trwają 2x 20 minut, z 5 minutową przerwą i są sędziowane przez profesjonalnych arbitrów. Drużyny mają do dyspozycji szatnie z pełnym zapleczem sanitarnym.

Biuro ds. EURO 2012, które funduje nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników, zachęca wszsytkich do wzięcia udziału w rywalizacji.