To już od dzisiaj tj. piątku, 25 listopada możemy znów cieszyć się z naszego wrocławskiego jarmarku, który odbywa się na ulicy Świdnickiej i Rynku. Będzie otwarty do 23 grudnia codziennie w godz. 10-21. Atrakcją dla maluchów tradycyjnie już będzie bajkowy las.

fot. jarmarkbozonarodzeniowy.com

Warto znaleźć czas, aby zobaczyć co do zaoferowania mają nasi rodzimi kupcy, a także ci z Białorusi, Austrii, Litwy czy Czech. No i oczywiście grzaniec nigdzie nie smakuje tak wspaniale jak właśnie na Rynku. Kosztuje 10 zł… można też na pamiątkę kupić sobie kubek do grzanego wina, albo wybić okazjonalną monetę. W trakcie jarmarku czeka nas mnóstwo atrakcji, jak chociażby rzeźbienie w lodzie zaplanowane na sobotę, 3 grudnia. Do pełni szczęścia brakuje tylko śniegu, ale ten ma być najszybciej w połowie grudnia.

Więcej na oficjalnej stronie jarmarku >>>

(deg)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSucho w kranach
Następny artykułWrocław ma nowy herb!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.