Z przyczyn niezależnych od Klubu, wciąż nie udało się uruchomić sprzedaży karnetów i biletów na sezon 2017. Wychodząc jednak naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu wejściówkami na Nowy Stadion Olimpijski ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy mecz, w oparciu o zewnętrzny system sprzedaży.

Od dziś można nabywać bilety na inauguracyjny mecz zaplanowany na 30 kwietnia. Bilety, za wyjątkiem trybuny o podwyższonym standardzie, będą jednak wyjątkowo nienumerowane.

Kibiców zainteresowanych nabyciem karnetów również, prosimy o zakupienie biletów na pierwszy mecz – po okazaniu zakupionego biletu jego wartość zostanie odliczona od ceny karnetu, gdy sprzedaż całosezonowych wejściówek będzie już możliwa.

Bilety dostępne są pod adresem:
https://kupbilet.onet.pl/BetardSpartaWroclawvsGetWellTorun


Ceny biletów i karnetów na mecze Betard Sparty Wrocław w PGE Ekstralidze
(Stadion Olimpijski we Wrocławiu, sezon 2017, runda zasadnicza)

Dodatkowe informacje:

Bilet Ulgowy – upoważnia do wstępu na mecze młodzież uczącą się od 17 do 24 roku życia tj. urodzeni w latach 1993-2000 za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej oraz seniorzy powyżej 65 roku życia urodzeni w roku 1952 i wcześniej – za okazaniem dowodu osobistego lub innego dokumentu zawierającego datę urodzenia.

Bilet Junior/Bilet Dziecko – upoważnia do wstępu na mecze dzieci oraz młodzież uczącą się od 6 do 16 roku życia tj. urodzeni w latach 2001 – 2011 za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu zawierającego datę urodzenia.

Bilet Rodzinny stanowi sumę:

a) dwóch biletów Normalnych plus jeden bilet Dziecko (2+1) lub
b) dwóch biletów Normalnych plus dwóch biletów Dziecko (2+2) lub
c) dwóch biletów Normalnych plus trzech biletów Dziecko (2+3) lub
d) dwóch biletów Normalnych plus czterech biletów Dziecko (2+4)

Do nieodpłatnego wstępu na mecz upoważnione są dzieci do 5 roku życia tj. urodzone w roku 2012 i później – bez prawa do zajmowania miejsc siedzących.


Zdjęcie: Piotr Jakóbczyk / WTS Sparta Wrocław

Na zdjęciu Rafał Dobrucki, trener zespołu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułByły Sobie Gry#37 Age of Wonders III
Następny artykułStanisław Soyka solo
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.