W środę, 1 lutego, o godz. 9 rano rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na mecze z Ruchem Chorzów i Legią Warszawa.

slaskwroclaw.pl

W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 zachowany został system ulg z dwóch pierwszych meczów na nowym Stadionie Miejskim. Uczniowie, studenci do 26 roku życia, kobiety i seniorzy, którzy ukończyli 65 lat, mogą liczyć na 20 procent zniżki od podstawowej ceny biletu. Zachowane zostały także cieszące się ogromną popularnością bilety rodzinne w atrakcyjnych cenach, pozwalające na obejrzenie meczu przez całą rodzinę, niezależnie od jej liczebności.

Tradycyjnie bilety w przedsprzedaży będą tańsze. Za wejście na trybuny B i D zapłacić trzeba będzie 17 zł (ulgowy), 21 zł (normalny) lub 33 zł (rodzinny). Z kolei bilet na trybunę C to wydatek 30 zł (ulgowy), 37 zł (normalny) i 54 zł (rodzinny).

Bilety będzie można dostać w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz kasach Stadionu Miejskiego ustawionych od strony ul. Królewieckiej. Kasy w dni powszednie czynne są w godz. 9-19, a w weekendy w godz. 9-17. Przypominamy, że podczas kupowania biletu niezbędne jest okazanie dokumentu tożsamości z numerem PESEL.

Warto również dodać, że posiadacze karty kibica mogą kupić wejściówkę na stronie www.bilety.slaskwroclaw.pl

(Piotr Ciosek/SW)