Faza play-off zbliża się wielkimi krokami. Betard Sparta Wrocław najprawdopodobniej trafi na rywali z Leszna. Pierwsze spotkanie półfinałowe odbędzie się w niedzielę 2 września na Stadionie Olimpijskim. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Spartanie po 14 spotkaniach w PGE Ekstralidze znajdują się na 3. miejscu. Sytuacja jednak zmieni się najprawdopodobniej po meczu forBET Włókniarza Częstochowa z MRGARDEN GKM-em Grudziądz, który został przełożony na piątek 31 sierpnia (data do zatwierdzenia przez władze ekstraligi) z powodu obfitych opadów deszczu.

W przypadku wygranej, a nawet samego remisu Włókniarza Częstochowa, wrocławski klub spadnie na 4. miejsce. To sprawi, że w fazie play-off przeciwnikiem Spartan będzie Fogo Unia Leszno. W ostatnim meczu obu zespołów górą okazali mistrzowie Polski, wygrywając z Betardem 55:35.

W pierwszym meczu półfinałowym Spartanie pojadą u siebie w niedzielę 2 września. Od wtorku 28 sierpnia ruszyła sprzedaż biletów na spotkanie.

Wejściówki dostępne są we wszystkich kanałach dystrybucji tj. online na bilety.wts.pl i stacjonarnie w STS-ach, Empikach, Kolporterach i kasie biletowej Polbus-PKS.

Wprowadzona została jednak zmiana dotycząca biletów rodzinnych – będą  one dostępne wyłącznie na sektor M.


Autor: Oliwia Stasiak