Na mecze Betard Sparty Wrocław w rundzie zasadniczej sezonu 2017 PGE Ekstraligi, 11 maja ruszyła sprzedaż karnetów. Dla kibiców, którzy chętnie przybywają na Stadion Olimpijski dopingować wrocławskich żużlowców, zakup karnetu niesie wiele korzyści.Główną zaletą karnetu jest gwarancja miejsca. Kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce do śledzenia rywalizacji żużlowców, a następnie otrzymuje gwarancję, że bez względu na godzinę przybycia na Stadion Olimpijski, jego miejsce będzie na niego czekało.

Korzyści z posiadania karnetu:

– gwarancja stałego i najlepszego wg swojego uznania miejsca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu;

– brak potrzeby stania w kolejce do kasy przed meczem;

– oszczędność nawet do 65 PLN w porównaniu do kosztu zakupu pojedynczych biletów;

– w przypadku awansu drużyny do rundy play-off – prawo pierwszeństwa zakupu biletu.

Ważną korzyścią jest pożegnanie się z kolejkami do kas i pamiętaniem o zakupie biletu w przedsprzedaży. Wybierając karnet, fan żużla posiadający bilety z dwóch pierwszych meczów na Stadionie Olimpijskim otrzymuje promocyjną ofertę 5 meczów w cenie 4, bez konieczności odwiedzania punktów sprzedaży przed każdym meczem i ustawiania się w kolejce do zakupu wejściówki.

Co ważne – przejście przez stadionowe bramy z Kartą Kibica jest znacznie sprawniejsze i przyjemniejsze.

Karta kibica, na której zakodowany będzie karnet, będzie rozwijała swoje funkcjonalności. Dzięki nowemu systemowi wdrażanemu na Nowym Olimpijskim na karcie będzie można również zakodować bilety na rundę Play-off, karnet na następny sezon, a w przyszłości oferty specjalne dla kibiców Betard Sparty Wrocław.

W przypadku, kiedy kibic ominął mecze rozgrywane podczas majowego weekendu, cena karnetu jest równa pięciu biletom, ale dzięki Karcie Kibica otrzymuje on te same udogodnienia.

Sprzedaż karnetów prowadzona jest do dnia 27 maja br. (sobota) wyłącznie w sekretariacie klubu przy al. Paderewskiego 35 w godz. 09:00-17:00 w dni powszednie i w godz. 10:00-15:00 w soboty. Do zakupu karnetu należy przygotować imię, nazwisko oraz PESEL posiadacza karnetu. Płatności za bilety i karnety można dokonać za pośrednictwem gotówki oraz kart płatniczych. W przypadku zakupu karnetu przez obcokrajowca wymagany jest dokument tożsamości (tj. dowód osobisty lub paszport)


Autor: WTS
Zdjęcia: Sabina Misakiewicz