Aktor, pod dość niecodzienną postacią jednorożca, pojawił się w koreańskiej telewizji w celu promowania zbliżającej się wielkimi krokami kontynuacji filmu „Deadpool”.

Występ Reynoldsa w koreańskim programie telewizyjnym „Mask King”, to z pewnością jedna z dziwniejszych (w pozytywnym słowa znaczeniu) promocji, jaką otrzymał w ostatnim czasie „Deadpool”. Zasady zabawy są niezwykle proste, na scenie pojawia się celebryta w przebraniu, a zadaniem publiczności jest odkrycie, kto kryje się pod maską. W rozpoznaniu postaci ma pomóc jej głos, każdy z uczestników popisuje się swoimi umiejętnościami wokalnymi.

Reynolds pojawił się w przebraniu jednorożca, by wykonać utwór Tomorrow Annie – widoczny na wideo zachwyt podpowiada, że jego występ był niemałym zaskoczeniem.

Niezwykle oryginalny sposób na promocję filmu, choć mam wrażenie, że uczestnicy programu wcale by się nie obrazili, jakby w „Deadpoolu” Reynolds wystąpił nie w znanym czerwonym lateksie, a właśnie przebraniu jednorożca. Mógłby zaśpiewać przeciwników na śmierć.

Premiera już 18 maja. Pierwsze recenzje wskazują na bardzo wysoki poziom filmu.


Autor: Patryk Wolny