Można już kupić bilet na najbardziej spektakularne wydarzenie sportowe w Polsce, które odbędzie się na nowym Stadionie we Wrocławiu! Sprzedaż biletów na walkę Kliczko vs. Adamek rozpoczyna się dzisiaj, czyli 1 czerwca 2011 roku.

Witalij Kliczko i Tomasz Adamek już spojrzeli sobie głęboko w oczy. Teraz przejdą od słów do czynów. Można już kupić bilet / fot. DW

Do walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBC między obrońcą tytułu Witalijem Kliczko, a pretendującym Tomaszem Adamkiem dojdzie 10 września 2011. Bilety w cenie od 80 zł do 2950 zł.

To będzie walka transmitowana w ponad 110 krajach w najbardziej popularnych stacjach telewizyjnych, takich chociażby jak HBO (USA) czy RTL (Niemcy). Bilety można kupić za pośrednictwem www.eventim.pl i www.stadionwroclaw.pl. Początek sprzedaży 1 czerwca punktualnie o godz. 12.

Więcej o walce w naszym dziale MyWojownicy >>>

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z POBYTU ADAMKA I KLICZKO WE WROCŁAWIU >>>

(deg)

 

DZIAŁ SPONSOROWANY PRZEZ SERWIS:       MyWojownicy.com

WEJDŹ I ZOBACZ! ZNAJDŹ W SOBIE WOJOWNIKA… DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOtwarto dwa kąpieliska
Następny artykułDzień Dziecka na Pergoli
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.