Wrocławianka Magdelana Schejbal będzie w poniedziałek 18 kwietnia o godz. 21.30 goście tok-showu prowadzonego w stacji TVN przez Szymona Majewskiego. Gospodarz programu zaprosił także redaktora naczelnego miesięcznika „Playboy” Marcina Mellera.

Magdalena Schejbal

Schejbal, która pochodzi z aktorskiej rodziny jest teraz jedną z naszych największych serialowych gwiazd. Wszystko za sprawą emitowanych na Polsacie „Szpilek na Giewoncie”, gdzie wciela się w postać głównej bohaterki Ewy Drawskiej. Sama pokochała Zakopane i spędza w nim coraz więcej czasu. – Pamiętam, że przed pierwszym odcinkiem bardzo bałam się jak zareagują na ten serial moi zakopiańscy sąsiedzi. Bardzo się zdziwiłam, gdy do mnie przyszli, żeby obejrzeć razem. Przyjęli go bardzo ciepło i często „Szpilki na Giewoncie” oglądamy w szerszym gronie – mówi w rozmowie z DzielniceWroclawia.pl.

Serial emitowany jest w każdy czwartek o godz. 22 na antenie Polsatu. Wszystkie odcinki bezpłatnie można obejrzeć dzięki serwisowi IPLA, który można zainstalować przez stronę ipla.pl

DANIEL E. GROSZEWSKI

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Jechał upalony i miał marihuanę
Następny artykuł– Podziemny parking przy Hali Stulecia
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.