Jak podaje portal skybet.com dnia 31 stycznia padł transferowy rekord! Jego sprawcą jest kapitan wrocławskiej drużyny – Sebastian Mila. Nie wierzycie? My też nie wierzyliśmy. Czytajcie i zobaczcie materiał!!!

Czy kapitan Śląska rzeczywiście odchodzi? / fot. DW

Gdy Jarosław Fojut podpisywał kontrakt z Celticiem Glasgow, popularny „Roger” był świadkiem wszystkich formalności. Śmiał się nawet, że podając swoje dane w przyszłości może zostać szybko odnaleziony przez szkocki klub.

Co nie udało się Celtom, udało się Barcelonie! Drużyna z Katalonii pobiła rekord Realu Madryt wykupując Milę za 95 milionów funtów. Warto również dodać, że dotychczas najdroższym zawodnikiem świata był Cristiano Ronaldo – piłkarz Realu Madryt.

– Kiedy widzisz potencjał w zawodniku, musisz szybko reagować. Jest to gwiazda, która ma nosa do strzelania bramek, podań z prawej czy to lewej nogi. Może również grać na wielu pozycjach. Ludzie mówią, że  95 mln funtów to dużo pieniędzy. Ja uważam, że nie da się ustalić ceny adekwatnej do umiejętności . Nasz nowy zawodnik ma potencjał być najlepszym! – komentuje Guardiola.

Teraz należy zadać sobie pytanie… Prowokacja? Przedwczesny prima aprilisowy dowcip? A może atak hakerskiej grupy „Anonymous”? Zresztą zobaczcie sami.

 

ZOBACZ MATERIAŁ SKYBET >>>

 

(Piotr Ciosek)

 

 

KOMENTARZ

Smudne to

Najpierw przecierałem oczy ze zdziwienia, a potem doszedłem do wniosku, że to jest jakiś kolejny żart redaktora Wojciecha Koerbera. Nie wiedziałem jak to zrobił, ale idealnie pasowało do jego ostatnich dowcipów. Otóż po ukazaniu się informacji o przejściu Jarosława Fojuta do Celticu, Wojtek raczył zażartować, że dzwonił do niego Smuda i z tego co zrozumiał, wywnioskował, że skoro Celtic bierze Fojuta, to nasz selekcjoner też bierze Fojuta do kadry. Śmiechu było przy tym sporo. Jeszcze głośniej śmialiśmy się, gdy kolega redaktor poinformował o kolejnym telefonie, w którym nasz coach miał powiedzieć, że jak mu jeszcze Barcelona weźmie Sebastiana Milę, to jego koncepcja gry na Euro 2012 zupełnie legnie w gruzach. No i legła. Przynajmniej według tego materiału.

Braku powołań dla piłkarzy Śląska komentował nie będę. Wszyscy mamy na ten temat zdanie wyrobione. Wydaje się jednak, że wystarczy odejść ze Śląska, aby do niej trafić. Smudne (sic!) to, ale prawdziwe. 

 

(Daniel E. Groszewski)

 

PS. Na koniec zdradzę, że z prawej strony materiału na skybet.com wystarczy zmienić nazwisko i ten materiał może być o każdym.