Święto Niepodległości już w niedzielę 11 listopada. Poniedziałek dla części z nas również będzie dniem wolnym od pracy. Antykabaret zachęca natomiast do świętowania także 13 listopada, organizując Setną Zabawę w Vertigo Jazz Club&Restaurant.

Sejm RP uchwalił 12 listopada dniem wolnym od pracy. Antykabaret „Dobry wieczór we Wrocławiu” idzie o krok dalej i ogłasza 13 listopada „trzecim dniem świąt”, zapraszając na Setną Zabawę. Wbrew pozorom, w repertuarze zabraknie jednak patriotycznych pieśni. Od 19:30 w Vertigo Jazz Club&Restaurant przy ulicy Oławskiej 13 o dobry nastrój gości zadbają Bogusław Bednarek, Ścibor Szpak oraz Teatr IMPROKRACJA. Na scenie pojawią się Kamila Bakalarczyk-Kruk, Emose Uhunmwangho, Artur Caturian i Tomasz Leszczyński. Za oprawę muzyczną odpowiedzialni będą natomiast Rafał Karasiewicz, Wojtek Bergander i Paweł Ostrowski. Gospodarzem wieczoru będzie Marek Kocot.

„Jaka to jest „setna zabawa”? Co znaczy „bawić się setnie”? Postaramy się odnaleźć odpowiedź na to pytanie podczas kolejnego, siedemdziesiątego siódmego już Antykabaretu. Liczymy na wsparcie Teatru Improwizacji IMPROKRACJA i aktywność Wspaniałej Publiczności. Aha – setna rocznica odzyskania niepodległości może być podpowiedzią, ale może to być zła podpowiedź. Jaka jest właściwa definicja? Musicie przyjść, aby się przekonać” – zapraszają organizatorzy.

„Setna Zabawa” odbędzie się 13 listopada o godzinie 19:30 w Vertigo Jazz Club&Restaurant. Bilety w cenie 30 złotych już do nabycia na biletin.pl.


Autor: Ola Sopuch
Zdjęcie: mat. prasowe