Największe gwiazdy siatkówki, wielkie emocje i wspólne kibicowanie. Bądź z naszymi podczas Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn organizowanych po raz pierwszy w Polsce i obejrzyj wszystkie mecze polskiej reprezentacji na wielkim ekranie w Multikinie Arkady Wrocławskie – w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku! Uwaga – bilety rodzinne w niższych cenach!

Każdy, kto kocha sport, z niecierpliwością odlicza godziny do 30 sierpnia. W tym dniu na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz otwarcia siatkarskiego Mundialu. Reprezentacja Biało-Czerwonych zmierzy się w nim z Serbią, należącą do odwiecznych rywali naszych siatkarzy.  Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce pokaże wszystkie mistrzowskie mecze Polaków na wielkim ekranie. Liczymy, że ostatnim takim meczem będzie zwycięskie starcie Polaków o złoty medal Mistrzostw Świata!

Na transmisje Mundialu na wielkim ekranie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki, szczególnie rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy bilety w specjalnych cenach!

Poniżej harmonogram transmisji w 1 fazie mistrzostw:

30 sierpnia, sobota, godz. 20:15: Polska – Serbia
2 września, wtorek, godz. 20:15: Australia – Polska
4 września, czwartek, godz. 20:15: Polska – Wenezuela
6 września, sobota, godz. 20:15: Kamerun – Polska
7 września, niedziela, godz. 16:30: Polska – Argentyna

W przypadku awansu reprezentacji Polski do kolejnej fazy mistrzowskich rozgrywek, wszystkie mecze z jej udziałem będą również transmitowane przez Multikino.

Ceny biletów: 

25 zł – bilet normalny
22 zł – bilet ulgowy (uczniowie i studenci z ważną legitymacją)
22 zł – bilet rodzinny (Rodzice płaca tyle, co dziecko – promocja obowiązuje przy min.
3 osobach)
21 zł – bilet z kuponem z magazynu „Multikino & Gala”
20 zł – dla fanów Multikino Polska na facebooku (po okazaniu vouchera – bilety  w sprzedaży od 25 sierpnia)

Autor | AS