Grzegorz Łomacz, rozgrywający siatkarskiej reprezentacji Polski i zawodnik PGE Skry Bełchatów, będzie gościem specjalnym otwarcia nowego salonu Teletorium w Magnolia Park. Już w sobotę, 11 sierpnia, sportowiec odpowie na pytania dotyczące sportu, dzieciństwa i codziennego życia, a także podpisze koszulki i rozda autografy.

 

Wydarzenie rozpocznie się o 12:00 na placu przed salonem jubilerskim Jubitom (wejście od strony ul. Legnickiej) i potrwa do godziny 18.00. Organizatorzy podzielili spotkanie na trzy bloki. Blok 1 potrwa od godziny 12:00 do godz. 14:00, blok nr 2 od 14:00 do 16:00, a blok nr 3 od 16:00 do 18:00.
W trakcie każdego z nich zaplanowano trening siatkówki z dziećmi, rozmowę z siatkarzem, a także konkurs z nagrodami, w którym do wygrania będą między innymi szybko ładujące się ładowarki samochodowe i inne akcesoria z asortymentu Teletorium. Dzieci, które wezmą udział w treningu, otrzymają koszulki z autografem siatkarza.

Teletorium znajduje się na parterze Magnolia Park, tuż obok sklepu New Yorker. Jest to pierwszy w Polsce sklep marki w nowej formule. Łączy on w sobie możliwość zakupów wirtualnych i stacjonarnych ze strefą relaksu. Klienci mogą skorzystać z ekranów ze specjalną aplikacją zakupową, a także mają możliwość wyboru produktów drogą elektroniczną z szybkim odbiorem towaru na miejscu.


Autor: Ola Sopuch
Zdjęcia:siatka.org / mat. prasowe