Improkracja wystawia we Wrocławiu spektakle, które tworzone są na żywo i bez scenariusza. Zaskakują zarówno publiczność, jak i samych aktorów. Co tydzień przyciągają ponad 150 osób.

Improwizacja teatralna (impro) to sztuka, w które spektakle są tworzone na oczach widzów. Tym co odróżnia improwizacje od innych form komediowych (kabaret, stand up), to dynamika oraz niepowtarzalność występów – pierwszy spektakl jest zarazem ostatnim.

IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr impro na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce w Polsce, będąc jednocześnie jedną z pierwszych grup, które prezentują ten rodzaj teatru w kraju.

REPERTUAR NA SIERPIEŃ:

Youtube party 07.08.2018 r. (wtorek), godz. 20:00

Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław

Opis: Improkracja zagra dla Was zupełnie improwizowany spektakl komediowy. Tym razem do scen natchną nas filmiki z Youtube’a, które Wy wspólnie z nami będziecie wybierać podczas spektaklu. Nie wiemy jeszcze co zagramy na scenie, ale wiemy, że Wy i Jutub dostarczycie nam inspiracji! 100% impro, 100% fun’u, 100% zbuforowanego filmiku!

Improkracja Youtube Party

Krótkie formy 14.08.2018 r. (wtorek), godz. 20:00

Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław

Opis: „Krótkie formy” to spektakl komedii improwizowanej składający się z krótkich gier teatralnych. Publiczność w każdej grze decyduje o miejscu akcji, bohaterach, których mają odegrać aktorzy czy nawet o słowach, które mają paść w trakcie sceny. Dzięki ogromnemu wpływowi na kształt spektaklu i aktywnemu udziałowi publiczności, między widzami a aktorami wytwarza się silna więź twórcza. Występ pełen energii, dynamiki i dobrze rozumianego szaleństwa!

Improkracja Krótkie formy

Tymczasem 21.08.2018 r. (wtorek), godz. 20:00

Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław

Opis: Głównym bohaterem spektaklu „Tymczasem” jest miejsce, w którym jednocześnie toczy się akcja. Opowiadana historia trwa tyle czasu, ile sam spektakl. Wątki przeplatają się jak w świetnie zmontowanym filmie, a bohaterowie żyją własnym życiem, nawet gdy ich nie widzimy na scenie. Wszystko to zaimprowizowane na oczach publiczności!

Improkracja Tymczasem

Improkracja in English 22.08.2018 r. (wtorek), godz. 20:00

Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław

Opis: „Improkracja in English” – the finest improv theatre in Wrocław will fill you with the best quality of comedy improvisation. Based on suggestions from the audience, the improvisers will create a once in a life time performance, that will never happen again.

Improkracja in English

Improkrajca idzie do szkoły 28.08.2018 r. (wtorek), godz. 20:00

Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław

Opis: Stało się to, co było przewidywane dwa miesiące temu- koniec wakacji. Improkracja w tym roku kończy 7 lat, więc czeka na nas 1 klasa podstawówki. Wiele cudownych chwil, wiele rozczarowań, pierwszych miłości, tazosów oraz niepewności po wywiadówkach. To wszystko przefiltrujemy przez nasze wspomnienia i zaimprowizujemy dla Was spektakl.

Improkracja idzie do szkoły


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcia: mat. prasowe