Niedawno dobiegły końca prace nad nowym polskim serialem dla najmłodszych pt. „Rodzina Treflików”, zrealizowanym w technice animacji lalkowej. Zniżka na hasło „Dzielnice Magazine”.

„Rodzina Treflików” to serial animowany kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Został zrealizowany w bardzo wymagającej technice animacji lalkowej – dla uzyskania jednej sekundy bajki animator musiał wykonać 25 zdjęć, do każdego z nich delikatnie zmieniając ustawienie lalek. Aktualnie na serial składa się 13 odcinków o długości 8 minut każdy.

W ramach Poranków o godz. 10:30 w sierpniowe weekendy Multikino zaprezentuje widzom siedem odcinków pierwszej serii:
– Drzewko
– Król i Królowa
– Żywa woda
– Nowy sąsiad
– Treflik królem
– Buty
– Szczęśliwa rodzinka

 


OPIS SERIALU:

„Rodzina Treflików” to nowy polski serial animowany kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W każdym odcinku mali widzowie poznają perypetie rodziny Treflików – postaci żyjących w świecie balansującym na granicy fantazji, chociaż w wielu aspektach niezwykle podobnym do naszego. 4-letni Treflik i jego o dwa lata starsza siostra Treflinka, żyją w niewielkim domu wspólnie z rodzicami. Pewnego dnia w życiu dzieci pojawia się tajemniczy przybysz z odległej krainy – Mały Wujcio. Wyglądem przypomina skrzata, ma wiele magicznych mocy, a widzą go tylko najmłodsi. Mały Wujcio staje się ich przyjacielem, a także przewodnikiem po zaczarowanych krainach oraz świecie wartości i emocji. To on pomaga Treflikowi i Treflince w rozwiązywaniu problemów, uczy ich także wartości przyjaźni, tolerancji, szacunku dla innych i uczciwości.

Sierpniowe Poranki o 10.30 odbędą się w obu wrocławskich kinach sieci Multikino: Multikino Arkady Wrocławskie oraz Multikino Pasaż Grunwaldzki


Bilety:

Cena standardowa: 13,50 zł
Na hasło „Dzielnice Magazine”: 11,50 zł