W Teatrze Muzycznym Capitol trwają przygotowania do spektaklu „Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami”.

Capitol we współpracy z 50. Jazzem nad Odrą szykuje wspaniałe, muzyczne widowisko, które opowiada o fenomenie niezwykle popularnych w latach 60. ubiegłego wieku amerykańskich artystów: Franka Sinatry, Sammy’ego Davisa Juniora i Deana Martina. Ich trio nosiło nieformalną nazwę „Rat Pack” i – pod taką nazwą występując – elektryzowało widownie wielkich sal koncertowych, rewii i kabaretów.

– W rolach Franka, Sammy’ego i Deana wystąpią: Błażej Wójcik, Konrad Imiela i Maciej Maciejewski. Towarzyszyć im będą Magdalena Wojnarowska, Marta Dzwonkowska i Ewa Szlempo na zmianę z Alicją Kalinowską oraz Marek Kocot jako konferansjer. Na scenie Capitolu zainscenizowany zostanie koncert Rat Pack, z udziałem kilkunastoosobowego jazzbandu, usłyszymy największe przeboje tria: „Everybody loves somebody”, „Fly me to the moon”, „New York, New York” czy „Mambo Italiano” w polskich przekładach Rafała Dziwisza – mówi Joanna Kiszkis, rzecznik Capitolu.

PREMIERA w ramach 50. Jazzu nad Odrą odbędzie się 5 kwietnia 2014, kolejne spektakle w repertuarze Teatru Muzycznego Capitol już od 6 kwietnia 2014.

Bilety w cenie od 20 do 40 zł będą do nabycia od dzisiaj – piątku, 28 lutego: online na stronie Teatru Muzycznego Capitol lub w naszej kasie przy ul.Piłsudskiego 67.

Autor | DEG
Zdjęcia | Łukasz Giza / Teatr Muzyczny Capitol