Wlot i wylot z ulicy Sądowej na skrzyżowaniu z Podwalem będzie nieprzejezdny od nocy z piątku na sobotę 14/15 listopada. Spowodowane jest to budową prawoskrętu dla tramwajów. Prace potrwają około 4-5 tygodni. Przygotowane zostały objazdy. Zmianie ulegną także trasy tramwajów nr 4 i 15.

Skrzyżowanie ulic Sądowej z Podwalem będzie nieprzejezdne z powodu prac związanych z budową prawoskrętu dla tramwajów. Mają one potrwać 4-5 tygodnie.

Dla kierowców jadących od Podwala objazd odbywać się będzie ulicą Muzealną, a następnie przez plac Muzealny, ul. Świebodzką do Sądowej. W przeciwnym kierunku kierowcy pojadą od Sądowej przez Świebodzką, plac Muzealny, ul. Druckiego-Lubeckiego i Łąkową do Podwala.

Zmianie ulegną także trasy tramwajów nr 4 i 15. Linia 4 zostanie skierowana objazdem w obu kierunkach od placu Legionów przez ulice Piłsudskiego, Kołłątaja i Piotra Skargi do pl. Dominikańskiego, natomiast linia 15 pojedzie w obu kierunkach od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ul. Widok, Teatralną, Kołłątaja, Peronową do Borowskiej.


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcia: Inwestycje we Wrocławiu