Na boisku AZS Silesia Miners przyjdzie dzisiaj toczy bój mistrzom Polski – Devils Wrocław. Początek tego spotkania o godz. 16. Jeżeli wrocławianie chcą utrzymać fotel lidera muszą wygrać różnicą co najmniej 22 punktów.

Po sobotnim zwycięstwie nad Bielawa Owls w tabeli prowadzą The Crew z dwoma zwycięstwami na koncie i 81 punktami małymi. Za nimi też z dwoma zwycięstwami są Warsaw Eagles. Dzisiaj kolejne dwie drużyny mają szansę mieć po dwa zwycięstwa koncie. Devils, którzy walczą z AZS Silesia Miners i Gdynia Seahawks, którzy w stolicy Wielkopolski zagrają z Kozłami Poznań.

Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce tego sezonu AZS Silesia Miners przegrały w Gdyni z Seahawks 23:34, a Devils na Stadionie Olimpijskim pokonali Lowlanders Białystok 60:0.

DEG

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Adamek i Kliczko we Wrocławiu?
Następny artykuł– I ty możesz zostać doktorantem
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.