Tym razem w sobotę (godz. 14.30) piłkarze ręczni Śląska Wrocław zagrają w hali Orbita z Pogonią Oleśnica, którą wcześniej trenował obecny szkoleniowiec WKS-u Tomasz Folga.

Zresztą nie tylko osoba Tomasza Folgi łączy Śląsk z Pogonią. W drużynie z Oleśnicy występowało kilku zawodników, którzy dziś stanowią o obliczu Śląska. W ten weekend zostanie rozegrana już 20. kolejka II ligi, w której lider podejmie dziewiąty zespół w tabeli. W pierwszej rundzie rozgrywek wrocławianie rozgromili Pogoń w Oleśnicy 42:23. Jak będzie tym razem?

Kibiców, którzy chcą atrakcyjnie spędzić niedzielne popołudnie zapraszamy do Orbity. Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. Oprawą meczową będą m.in. występy taneczne dziewczyn. Atrakcje czekają jak zwykle dla najmłodszych, bo kuluary Orbity zamienią się w plac zabaw z tzw. dmuchańcami i trampolinami. Dzieci otrzymają baloniki oraz będą mogły pomalować twarz w barwach Śląska. Spotkanie poprzedzi prezentacja zespołu Śląska w stylu koszykarskiej ligi NBA. Na wszystkich czeka wspaniała zabawa oraz emocje na parkiecie. Wstęp wolny! Zapraszamy całe rodziny!