Aż 24 lata Wrocław musiał czekać, aby móc ponownie zagrać w w europejskich pucharach.

Dzisiaj na Oporowskiej pojawił się komplet publiczności około 8500 widzów.

Śląsk Wrocław                    Dundee United

1                        :                          0

Bramka: Johan Voskamp 75  min

Zółte kartki: Paul Dixon 30 min,Willo Flood 82 min (Dundee United)

Zmiany : 60 min.  Marek Gancarczyk schodzi zmienia go  Waldemar Sobota
72 min. Piotr Ćwielong schodzi zmienia go  Johan Voskamp
86 min. Sebastian Dudek schodzi zmienia go Dariusz Sztylka (Śląsk Wrocław)
87 min.  Scott Severin za Scott Allan (Dundee United)

Pierwsza połowa zdecydowanie pod kontrolą Śląska Wrocław z małym wyjątkami z 12 minuty, gdzie Russell wygrał pojedynek biegowy z Piotrkiem Celebanem, wpadł w pole karne, minął  Kelemena strzelił tuż obok słupka. Oraz 30 min gdzie Keleman wygrał pojedynek sam na sam z Davidem Goodwilliem.
Gospodarze większa cześć grali wysokim pressingiem z najbardziej wysuniętym Diazem. Napastnik wojskowych też pokazał sie z dobrej strony. Oddał groźny płaski strzał, który minimalnie minął prawy słupek gości.

Druga połowa także przebiega pod dyktando wojskowych, którzy udokumentowali tą przewagę bramką w 75 min spotkania.
Prawdziwe wejście smoka miał holenderski napastnik WKS-u – Johan Voskamp, który pojawił sie w 72 min zmieniając Piotra Ćwielonga, a po przytomnym podaniu w polu karnym Waldemara Soboty celnie oddał strzał zdobywając bramkę dla Śląska Wrocław. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. Mała lecz cenna zaliczka przed rewanżem w Szkocji, które odbędzie się za tydzień.