Największe wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park zaprasza na Słonecznikobranie – drugą odsłonę niezwykłej imprezy promocyjnej! Specjalnie dla miłośników wyprzedaży przygotowano rabaty sięgające nawet 80%.

W czerwcu, powszechnie uważanym za miesiąc truskawek, Magnolia Park zorganizowała Truskawkobranie – jednodniową akcję kuszącą zmysłowymi promocjami. W otoczeniu owocowych wysp oraz gigantycznych truskawek zwisających z sufitu galerii klienci chętnie korzystali
z atrakcyjnych ofert i rabatów.

Słonecznikobranie to już drugie tego typu wydarzenie w Magnolia Park. Tym razem w roli głównej wystąpią kwiaty kwitnące właśnie w lipcu, które swoją nazwę zawdzięczają intensywnemu żółtemu kolorowi oraz temu, że obracają kwiatostany zawsze w stronę słońca.

Słoneczniki, które bezsprzecznie kojarzą się z latem, rozkwitną w Magnolia Park, by tym razem stać się symbolem niezwykłych promocji i szalonych zakupów. Ponad 100 wybranych sklepów, restauracji i punktów usługowych znajdujących się na terenie galerii przygotowało specjalne oferty oraz rabaty sięgające nawet 80%. Wszystkie sklepy biorące udział w imprezie zostaną oznaczone słonecznikowymi naklejkami. Specjalne dekoracje – żywe oraz papierowe słoneczniki zostaną rozstawione i rozwieszone na terenie całej galerii.

– Tak jak słoneczniki nie mogą się oprzeć urokowi słońca i kierują swoje kwiatostany w jego stronę, tak kobiety niepotrafiące oprzeć się modowemu szaleństwu powinny w sobotę odwiedzić Magnolia Park. Wszystkich łowców okazji i wielbicieli zakupów zapraszamy na Słonecznikobranie – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

Słonecznikobranie już w sobotę, 30 lipca, w godzinach 9:00-21:00 w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu.

(Agata Falęcka)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWielkie nurkowanie w Akwarium Arkad Wrocławskich
Następny artykułPielgrzymka wyruszy 2 sierpnia
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.