Już wkrótce świętować będziemy Dzień Dziecka. Z tej okazji, niedzielny mecz Betard Sparty Wrocław z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa będzie miał specjalną oprawę. Na najmłodszych kibiców na Nowym Olimpijskim czekać będzie cała masa atrakcji i wyjątkowych niespodzianek.

Małych kibiców zapraszamy na stadion już od godziny 13.00. Na pergoli Stadionu Olimpijskiego będą czekać na nich i ich rodziców wyjątkowe atrakcje. Wśród nich m.in. robot – saper, wojskowy Hummer, policyjny radiowóz czy wóz strażacki. Każdy mały fan motoryzacji będzie z pewnością usatysfakcjonowany. Dzieci będą mogły poszaleć do woli na trampolinach, dmuchańcach i zjeżdżalniach. Przed samym meczem będzie natomiast okazja do wymalowania twarzy w klubowe barwy i zrobienia sobie niepowtarzalnej „spartańskiej” fryzury z żółto-czerwonymi warkoczykami. Ponadto, podczas Dnia Dziecka z Betard Spartą Wrocław będzie działało specjalne stanowisko do oznakowania rowerów. Młodzi kibice będą mogli również zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria kibica.

Tuż po zakończeniu rywalizacji na torze, na pergoli, obok bramy maratońskiej odbędzie się natomiast spotkanie z zawodnikami, na którym będzie można zdobyć autograf żużlowców Betard Sparty Wrocław na kartach programu zawodów oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie z żużlowcami.

Początek meczu o godz. 16.

***

Na Dzień Dziecka z Betard Spartą Wrocław zapraszają Sponsorzy tego wydarzenia: Betard, Arad,  Partner, Smartex, 123drukuj.pl, Dragon, Opal, Toi-Toi, Savi System, ASC-Pro, Wicar Taxi, Płomyk, Entrack-Pol, S&A Sernice, Tox Pressotechnik, Inż.-Geo, Krajewski Konstrukcje oraz WTS Sparta Wrocław i MCS. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.


Zdjęcie: WTS Betard Sparta Wrocław