Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka serdecznie zaprasza na mikołajkowe pokazy spektakli dla dzieci w wieku 4-10 lat! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pokazy przedstawień, których głównym bohaterem jest… święty Mikołaj!

3 i 10 grudnia o godz. 9.30 i 11.00 odbędą się pokazy spektaklu „Zaginiony święty Mikołaj” w reżyserii Piotra Pary
Jak co roku pod koniec listopada i w grudniu mnóstwo listów od dzieci przychodzi do św. Mikołaja z życzeniami różnych prezentów. Mikołaj w pocie czoła wraz ze swymi elfami uwija się wtedy, by spełnić wszystkie te życzenia. Tym razem jednak zaszył się w jakieś krainie z powodu smutku, jaki go ogarnął. Uświadomił sobie bowiem, że jest jedyną osobą, która w tym czasie nie dostanie prezentu. Trzeba zatem nie tylko odnaleźć św. Mikołaja, ale sprawić mu prezent, o którym marzy w głębi serca. Jedyny to sposób na to, by wróciła jego dawna radość.

4 i 11 grudnia o godz. 10.00 i 11.30 odbędą się pokazy spektaklu „Prawdziwa historia świętego Mikołaja” w reżyserii Pawła Pawlika
Prawdziwa historia świętego Mikołaja to poruszająca opowieść o chłopcu, który po śmierci rodziców odkrywa świat ludzkich nieszczęść i biedy. Dzieli się odziedziczonym majątkiem z najbardziej potrzebującymi mieszkańcami swojego miasta. Kiedy chłopiec dorósł, został biskupem, a potem najbardziej znanym świętym i ulubionym bohaterem wszystkich dzieci. Największym atutem spektaklu są wspaniałe lalki, które reprezentują podstawowe techniki lalkowe (pacynka, kukła, jawajka oraz maska).

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMiesiąc Teatrów GROUPON
Następny artykułGra Miejska – Kot Nadodrza
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.